телефон / факс:

+38(056)7771845

ми на facebook

Краківська

Ковбаса напівкопчена вищого гатунку
ДСТУ 4435:2005

Детальніше

Підприємство виробляє ковбасні та м'ясні вироби ТМ "Алан" з 1998 року. 

 

Під торгівельною маркою випускається більш ніж 150 найменувань високоскісних ковбас та м'ясних виробів в ціновому сегменті "Середній плюс". Продукція виробляється по групам: варені, напівкопчені, варено-копчені, сирокопчені ковбаси, шинки, сосиски, сардельки, м'ясні делікатеси та інші вироби.

"Алан" - це ковбаси та делікатеси, що виготовлені за найкращими рецептами, перевіренними не одним поколінням покупців.

Основою якості продукції "Алан" є використання української м'ясної сировини, що відповідає вимогам ДСТУ.  Завдяки цьому досягається досконалий смак м'ясних виробів ТМ "Алан".

Вся продукція "Алан" постійно піддається суворому контролю якості. 

Всю продукцію  сертифіковано, про що є відповідні документи, які підтверджують якість: ветеринарне свідоцтво, висновки санітарно-епідеміологічних експертиз, сертифікат відповідності, якісне посвідчення, протоколи випробувань на ГМО. 

М'ясопереробна фабрика "Алан" з 28 серпня 2013 року працює за схемою сертифікації для виробників продуктів харчування FSSC 22000, яка включає Систему Менеджмента Безпеки Харчових Продуктів у відповідності до ISO 22000:2005; Програму Попередніх Умов, встановлених в BSI-PAS  220:2008; а також додаткові вимоги (перелік законодавчих вимог, що використовуються, норми та правила щодо надання послуг по контролю персонала при впровадженні принципів безпеки харчових продуктів). 

 

Запрос прайс-листа

Каталог