М'ясопереробна фабрика «Алан» виробляє м'ясні та м'ясорослинні консерви найвищої якості. 

          Основою якості консервної продукції "Алан" є використання лише свіжого українського м'яса та овочів. Більшість консервів "Алан" виготовлена за нормами ДСТУ.

          В 2016 році підприємство пройшло аудиторську перевірку міжнародної організації "Червоний хрест" та виграло тендер на поставку консервів для цієї організації. 

          В 2017 році проводиться масштабна модернізація цеху з виробництва консервної продукції.  Закупається нове обладнання, розширюється штат висококваліфікованих фахівців. 

       Всю продукцію  сертифіковано, про що є відповідні документи, які підтверджують якість: ветеринарне свідоцтво, висновки санітарно-епідеміологічних експертиз, сертифікат відповідності, якісне посвідчення, протоколи випробувань на ГМО. 

        М'ясопереробна фабрика "Алан" з 28 серпня 2013 року працює за схемою сертифікації для виробників продуктів харчування FSSC 22000, яка включає Систему Менеджмента Безпеки Харчових Продуктів у відповідності до ISO 22000:2005; Програму Попередніх Умов, встановлених в BSI-PAS  220:2008; а також додаткові вимоги (перелік законодавчих вимог, що використовуються, норми та правила щодо надання послуг по контролю персонала при впровадженні принципів безпеки харчових продуктів). 

 

Запит прайс-листа

Каталог