Стандарт справжнього смаку

Новини

М’ясній фабриці “АЛАН” – 20 років

Друзі! Колеги! Партнери!

В цей великий та радісний для нас день святкування 20-ти річчя з дня заснування компанії АЛАН, вітаю Всіх з ювілеєм!

20 років ми працювали не покладаючи рук для здійснення мрії, ми зростали разом з Вашими очікуваннями про якість, безпеку, інновації, зручність, смаки, різноманітності виробленої компанією ковбасної продукції та м’ясних делікатесів. Разом з Вами ми змінювали вподобання країни і навчалися відповідати високим вимогам до якості, задовольняли найвишуканіші смаки

Продукція компанії Алан облетіла весь світ. В якості роботи команди та бездоганному смаку наших технологів – українських майстрів ковбасної справи, змогли переконатися люди багатьох країн. Ми представляли Україну в Китаї, Канаді, Ізраїлі, Казахстані, Грузії, Молдови, наша ковбаса подорожувала з передачею «Світ навиворіт», маємо безліч вдячних відгуків з Арабських Еміратів, Сінгапуру, Південної Кореї, Азербайджану, Мексики та інших.

Сьогодні, компанія Алан, лідер ринку країни і це наша спільна заслуга. Завдяки вашому вибору ми входимо в 10-ку найуспішніших підприємств галузі.

На всіх виробничих етапах підприємства трудиться понад тисячу кваліфікованих фахівців, більше сотні з яких працюють в компанії понад десять років і ми пишаємося тим, що маємо свої династії!

Успіх був би неможливий без наших партнерів. Завдяки розвиненій інфраструктурі мережевого ритейлу країни у наших клієнтів є можливість придбати улюблені товари, як в сучасному торговому центрі, так і в магазині біля дому. Ми горді співпрацею з мережами Сільпо, Варус, Таврія, Фоззі, Фора, Ашан, АТБ, Метро, Білла, Новус, Мегамаркети, Велика Кишеня, Еко, Фуршет, Альянс-Маркет, РОСТ і багатьма – багатьма регіональними центрами сучасної торгівлі!

Окремих слів подяки заслуговують наші постачальники обладнання та спецій; м’яса та оболонок; інгредієнтів і інструментів, без яких неможливо зробити сучасний продукт. Ми працюємо тільки з перевіреними роками постачальниками, тільки на обладнанні світових брендів, використовуємо тільки найсвіжішу м’ясну сировину ну і це все заслуга наших партнерів – постачальників, які в будь-яку пору року та погоду, виконують свої зобов’язання і допомагають нам створювати продукт, яким ми пишаємося.

Гроші – міра успішності цивілізованого світу і кровоносна система будь-якого бізнесу. Ми дякуємо за надану довіру і вигідну співпрацю нашим банківським партнерам. Маючи можливість звертатися за підтримкою до представників світової економіки, компанія твердо стоїть на ногах і з упевненістю дивиться в майбутнє.

Кожен день компанія Алан працює, щоб стати краще для своїх клієнтів.

Від усього колективу і від себе особисто сердечно вітаю компанію з Днем Народження.

Бажаю всім Добра, Миру, Удачі, Зростання та Розвитку!

Зростай  Алан та досягай ще більшого успіху! Ми тебе любимо!

З повагою, Дмитро Махота, виконавчий директор МФ «Алан».